O nas – Waldgaz Słupsk LPG

Waldgaz serwis isntalacji LPG / Słupsk

Jesteśmy pierwszą firmą na Pomorzu a drugą na terenie całej Polski, która rozpoczęła działalność w 1990 roku w zakresie montażu instalacji gazowych LPG do samochodów. Swoje wieloletnie doświadczenie budujemy na pracy z wykwalifikowanym personelem, którego regularnie podnosimy kwalifikacje. Pracujemy przy nowoczesnym sprzęcie i dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient mógł powiedzieć, że swoje auto oddał w dobre ręce.

 

 

Indywidualne podejście do montażu w każdym aucie stanowi dla nas wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać. Precyzyjna zabudowa, dobór właściwych elementów i odpowiednia regulacja instalacji gazowej decydują o jej niezawodnym działaniu. Nasza firma posiada jako jedna z kilkudziesięciu firm w całej Polsce własny certyfikat homologacji o numerze PL*0021*00/G, wydany przez Instytut Transportu Samochodowego.

Waldgaz współpracuje z wieloma renomowanymi firmami zajmujących się dystrybucją urządzeń instalacji gazowych LPG. Wychodzimy klientowi na przeciw jego oczekiwaniom, dlatego oferujmy montaż różnych marek instalacji gazowych LPG do wszystkich rodzajów samochodów osobowych oraz ciężarowych. Na życzenie klienta założymy każdy rodzaj instalacji gazowej LPG do samochodu a następnie profesjonalnie wyregulujemy w oparciu o nowoczesne oprogramowanie.

Istnieje możliwość odstawienia auta bezpośrednio do domu klienta na terenie miasta Słupsk. Firma umożliwia płatność ratalną, a wszelkie formalności z tym związane załatwiamy na miejscu. Nasza firma specjalizuje się prawie we wszystkich dostępnych rozwiązaniach technologicznych montażów instalacji gazowych do samochodów osobowych i ciężarowych a także oferuje pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy instalacje gazowe zamontowane także przez inne warsztaty.

 

Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 a także w soboty od godziny 9:00 do 12:00.

tel. stacjonarny: (59) 8420860

tel. kom.:+48501043823

 

Adres:

Firma Usługowo-Handlowa "Waldgaz" Waldemar Skiba, ul. Borchardta 47,  76-200 Słupsk

(wjazd od ulicy Portowej)

NIP: 839-198-48-83

WYKONYWANE USŁUGI

  • Montaż instalacji gazowych LPG / autogaz do wszystkich typów i marek samochodów osobowych i ciężarowych

  • Serwis wszelkich typów samochodowych instalacji LPG

  • Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej

  • Mechanika i elektromechanika samochodowa

  • Sprzedaż gazu LPG

  • Wymiana butli 11 kg

  • Napełnianie butli turystycznych

Instalacje LPG

Firma Waldgaz montuje i serwisuje instalacje gazowe LPG następujących producentów:

 

AC STAG, ACON, AG, AUTRONIC,

BEDINI, BIGAS, BRC, BRC 2,

ELPIGAZ, EMMEGAS, ESGI 2,

KME, KOLTEC,

LANDI, LANDIRENZO, LECHO, LOV-ECO, LOVATO, LPGTECH,

MAX, OMVL, PRINS, ROMANO, STEFANELLI, TARTARINI, VERSUS, VIALLE, ZAVOLI i wielu innych.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij