Posted by WaldGaz

Jaka jest korzyść z posiadania instalacji gazowej LPG w samochodzie?

Samochodowe instalacje gazowe LPG to przede wszystkim oszczędność. Na rynku mamy do wyboru szeroką gamę systemów gazowych do samochodów których cena nie jest jednolita, a zależy często od preferencji klient, rodzaju posiadanego samochodu lub przeznaczonego budżetu na założenie instalacji w aucie. Szacuje się, iż montaż instalacji LPG powinien się zwrócić już po przejechaniu od 15 do 20 tysięcy kilometrów, a samochód, który przejechał ok.160 tysięcy kilometrów na autogazie zarobi na nowy, ponieważ tyle mniej więcej można zaoszczędzić pieniędzy. Inną korzyścią jaką niesie ze sobą instalacja LPG w samochodzie jest obniżona emisja spalin.

Liczba przejechanych kilometrów potrzebna do zwrotu instalacji gazowej jest jednak umowna ponieważ zależy od wielkości silnika samochodu oraz ceny instalacji jaka została założona w aucie.

Montaż instalacji gazowej w aucie sprawia, że należymy do ludzi dbających o środowisko, a tym samym o własne zdrowie. LPG zawiera węglowodory o krótszym łańcuchu, których spalanie powoduje wydzielenie się mniejszej ilości gazów cieplarnianych niż w przypadku benzyny (mniej 24% tlenku azotu i 60% dwutlenku węgla). Jednak zaznaczyć trzeba że największym plusem montażu instalacji gazowej jest grubszy portfel klienta. Aby zachęcić Państwa do założenia instalacji gazowej LPG do swojego samochodu proponujemy samemu się przekonać jak jest to oszczędne rozwiązanie i dlatego zachęcamy do skorzystania z kalkulatora oszczędności dostępnego na oficjalnej stronie firmy LPGTECH. http://www.lpgtech.pl/kierowca/kalkulator-oszczednosci-lpg

Tags:

About AuthorKontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij